Apie medžiagas


Corian, Hanex, Staron, Hi-Macs medžiagos, priklausančios “solid surface” (Lietuvoje dažniausiai vadinama “dirbtiniu akmeniu”) medžiagų grupei, gaminama homogeniškai sujungus 2/3 aliuminio trihidrato (Al(OH)3), 1/3 akrilo dervos ir natūralius spalvinius pigmentus.

Corian medžiaga, sukurta JAV koncerno DuPont labaratorijose, iki šiol yra gaminama DuPont priklausančioje gamykloje ir importuojama iš JAV, paprastai 12,3 mm. storio plokštėmis, iš kurių mes formuojame stalviršius ir kitus NESTANDARTINIUS gaminius.

Hanex, Staron, Hi-Macs yra gaminamos Pietų Korejoje.

Šios meddžiagos skirtingai nei dauguma natūralių medžiagų, turi vienalytę (ta pati spalva ir raštas per visą storį), beporę struktūrą, dėl to jokie skysčiai neįsigeria į paviršių, stalviršius yra paprasta prižiūrėti ir atnaujinti, pašalinant įbrėžimus bei kitas eksploatacijos žymes.

Specialių, šioms medžiagoms skirtų įrankių ir klijų pagalba, tarpusavio jungtį galima padaryti be matomų žymių tiek pas mus gamyboje, tiek ir montavimo vietoje, todėl gaminame praktiškai bet kokių gabaritų vientisus STALVIRŠIUS kartu su plautuvėmis ar praustuvais, montuojant, juos sujungiame su palangėmis ir sieninėmis plokštėmis, gaudami bendrą “išlietų” paviršių efektą, praktiškai be jokių matomų sujungimų.

Dėl savo praktiškumo ir higieniškumo, lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo, formavimo galimybių ir vientiso vaizdo, šios medžiagos plačiai naudojamos virtuvės ir vonios stalviršių, plautuvių ir praustuvų gamybai, taip pat įvairių nestandartinių paviršių gamybai viešbučiams, bankams, viešojo maitinimo, sveikatos priežiūros bei kitoms įstaigoms.