Dirbtinio akmens stalviršiai


Dirbtinio akmens stalviršiai – originaliam interjero dizainui sukurti

Dirbtinio akmens stalviršiai suteikia neribotas dizaino įrengimo galimybes. Jie gali būti naudojami tiek namų erdvei sukurti (virtuvės, vonios stalviršiai, apdailos detalės, sienų paviršiai), tiek komercinių patalpų (įmonių, restoranų, kavinių, oro uostų, parduotuvių, laboratorijų) dizainui įrengti. Individualūs sprendimai gali būti įgyvendinami gaminant visiškai individualias stalviršių formas ir pasitelkiant plačią dirbtinio akmens spalvų paletę. Dirbtinio akmens masė darniai dera su natūraliu akmeniu, medžiu, keramika, metalu ir kitomis medžiagomis, todėl galima realizuoti išskirtinius interjero elementus, originalų ir elegantišką dizainą.

Į dirbtinio akmens masės stalviršius galima įlieti tos pačios medžiagos ir spalvos plautuves be jungimo siūlių. Besiūlis plautuvės ir stalviršio sujungimo būdas neleidžia kauptis nešvarumams ir drėgmei bei sudaro prabangos ir elegancijos įvaizdį. Šie stalviršiai padės realizuoti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus idėjas virtuvės ir vonios kambariuose. Susikurkite norimas formas, pasirinkite iš plataus spalvų, raštų asortimento ir įgyvendinkite išskirtinius, akiai malonius bei širdžiai artimus sumanymus!

Dirbtinio akmens gaminiai: elegancijos ir aukštos kokybės vienovė

Dirbtinis akmuo pasižymi ne tik žaviomis, išskirtinėmis estetinėmis savybėmis, bet ir puikia eksploatacijos kokybe, aukštais higienos reikalavimų rodikliais. Dirbtinis akmuo yra atsparus įvairiems cheminiams skysčiams, maistiniams dažams, lengvai valomas bei prižiūrimas. Tai vienas patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Ši medžiaga neįgeria skysčių, todėl nelieka sunkiai pašalinamų dėmių ir negali daugintis bakterijos. Be to, šių gaminių paviršius šiltas ir sugebantis įgauti aplinkos temperatūrą, todėl namuose visuomet tvyros šilta ir jauki atmosfera. Dirbtinis akmuo atsparus dėvėjimuisi ir yra itin ilgaamžis.

Šių gaminių pagrindinės savybės:

  • Didelės galimybės formuojant įvairias stalviršių formas
  • Atsparūs chemikalams
  • Lengvai atnaujinami
  • Atsparūs karščiui
  • Stalviršiai neturi sujungimų
  • Įbrėžimai pašalinami paprastai juos šveičiant
  • Kietas ir ilgaamžiškas gaminys
  • Platus spalvų pasirinkimas
  • Dirbtinio akmens panaudojimas virtuvėje ir vonios kambaryje

Virtuvė ir vonia – patalpos, kuriose elegancija privalo darniai derėti su praktiškumu, patikima kokybe ir aukštais higienos standartais. Virtuvėje montuojami stalviršiai turi būti tinkami sąlyčiui su maistu, lengvai valomi, o vonios apdailos medžiagos – atsparios drėgmei, cheminių medžiagų poveikiui. Dirbtinio akmens gaminiai visiškai atitinka šiuos kriterijus, todėl nesuklysite pasirinkdami juos savo virtuvės ar vonios kambario dizaino kūrimui.

Dirbtinio akmens panaudojimas kitose erdvėse

Iš dirbtinio akmens gaminami ne tik stalviršiai ir plautuvės, bet ir įvairių formų baldai bei kiti gaminiai, kurie gali būti pritaikomi įvairių patalpų interjero idėjoms įgyvendinti. Jų priežiūra nereikalauja daug laiko ir jėgų, o atnaujinimas – visai nesudėtingas procesas, todėl nesukels rūpesčių. Tokius gaminius galima pasitelkti individualių ar skirtingų visuomeninių, komercinių erdvių įrengimui, dekoravimui.

Abipusis bendradarbiavimas – raktas į elegancija dvelkiančius namus

Dirbtinio akmens stalviršiai vaidina svarbų vaidmenį kuriant namų ir kitų patalpų interjero dizainą. Jei turite klausimų ar neapsisprendžiate – padėsime Jums rasti tinkamiausią atsakymą ieškant problemos sprendimo būdų ir realizuoti sumanytas vizijas. Kartu sukursime unikalų ir jaukų norimų patalpų interjerą, kuris namams neabejotinai suteiks išskirtinį žavesį ir prabangos įspūdį.

Kviečiame prijungti naujus komandos narius!

Kviečiame prie mūsų komandos prisijungti dizainerius. Siūlome kartu bendradarbiauti bei įgyvendinti kaskart naujus, kaskart skirtingus, įdomius ir netikėtus projektus. Jei nebijai iššūkių, nuolat domiesi savo srities naujovėmis ir nori tobulėti, įgyti patirties – prisijunk ir tapk komandos dalimi!