Nestandartiniai baldai


Įmonės UAB „Stalvita“ specializacija – dirbtinio akmens stalviršių, korpusinių bei nestandartinių baldų gamyba, siūlomos interjero dizaino paslaugos. Klientų norai ir nestandartinės interjero dizaino idėjos, skatina kurti tai, kas sukurtų jaukumą namuose ir grožį akiai. Kaip bitės renka medų, taip ir žmogus kuria savo namus. Neskubant, metų matais kuriama namų erdvė nuolat atsinaujina, prisipildo naujų detalių, siejamų su tam tikrais prisiminimais.

Nestandartiniai baldai – tai išskirtinės interjero detalės, kuriančios individualumą bei savitumą Jūsų namuose. Kodėl Jūsų namuose turėtų būti baldai, kuriuos kažkas suplanavo remdamasis daugumos nuomone, pritaikė vidutinio ūgio žmonėms, atsižvelgė į daugumos skonio pajautimą, bet Jūsų nuomonės taip ir nepaklausė?

Nestandartiniai baldai nestandartiniams sprendimams

Laikais, kai įgyvendinami inovatyvūs, išskirtiniai namų projektai, o remontuojant senos statybos pastatus taip pat siekiama naujovių, priimami nestandartiniai sprendimai. Sienos projektuojamos taip, jog erdvė būtų išnaudota tikslingai. Didelė klaida, kurią dažnai daro žmonės įrenginėdami patalpas, yra erdvės neišnaudojimas arba jos perkrovimas. Pagal individualius klientų užsakymus gaminami nestandartiniai baldai yra puikus sprendimas, siekiant efektyviai išnaudoti kambario erdvę bei pasirinkti baldus, kurie būtų patogūs, stilingi, derėtų prie bendro interjero. UAB „Stalvita“ nestandartiniai baldai – tai galimybė gamybos specialistams atsižvelgti į individualius užsakovo pageidavimus bei nestandartines situacijas.

Įsivaizduokite, jog gyvenate mažame, jaukiame bute. Jūsų virtuvės dydis yra 5,6 kvadratinių metrų. Vienos virtuvės kambario sienos ilgis 4 m , o kitos – 1,4 m. Prie trumpesnės sienos nutarėte įrengti eilę spintelių. Standartinės virtuvės spintelės plotis – 40 cm. Vadinais, lengvai sutalpinsite 3 virtuvės spinteles ir liks vieta dar pusei spintelės, į kurią mielai susidėtume maisto produktus. Akivaizdu, jog standartiniai virtuvės baldai, šiuo atveju, būtų ne toks efektyvus sprendimas, siekiant pilnai užpildyti erdvę. Tokiose nestandartinėse situacijose geriausiai pasitarnauja nestandartiniai baldai.

Jei galėtumėte baldus susikurti patys

Daugeliu atvejų, standartiniai baldai neatitinka mūsų poreikių: jie per aukšti ar per žemi, jais naudotis nėra patogu. Nepatogus baldų aukštis, išplanavimas geriausiai atsiskleidžia biure ir virtuvėje. Juk nėra patogu pjaustyti daržoves vakarienei, kai reikia labai daug susilenkti. Nė kiek nepatogesnis žemas stalas Jūsų darbovietėje. Šie nepatogumai erzina, jie apsunkina kasdienes mūsų veiklas. UAB „Stalvita“ nestandartiniai baldai – tai galimybė suplanuoti norimus baldų išmatavimus. Nestandartinių baldų gamyba padės pritaikyti geriausiai pagal ūgį tinkančius baldus – tinkamiausio aukščio bei pločio – tam, jog jaustumėtės patogiai.

Netradiciniai baldai peržengia namų duris

Nestandartiniai baldai yra puikus patalpų įrengimo sprendimas ne tik namuose, bet ir komercinės, visuomeninės ar specialios paskirties patalpose. Erdvės, kuriose nuolat dirba didelis žmonių srautas, taip pat specialios paskirties patalpos, ar nedideliems susibūrimams pritaikytos erdvės reikalauja nestandartinių projektų. Nestandartiniai baldai tokiu atveju yra geriausiais pasirinkimas, o kartais, vienintelė išeitis. Nestandartiniai baldai taip pat gali tapti įvairiausiais baldų variantais, kurie galėtų atspindėti įmonės veiklą, jos simboliką, prekinius ženklus. Jei vykdoma specifinė įmonės veikla, būtina suderinti sudėtingus techninius parametrus su praktiškais dizaino sprendimais. Pavyzdžiui, Jūsų vykdomai veiklai atlikti reikalingas specialus darbo stalas – tam tikro aukščio, tam tikros medžiagos, tam tikros tekstūros. Tai nestandartinis baldas, kurį pagamins UAB „Stalvita“ specialistai.

Kaip gaminami netradiciniai baldai?

Baldų projektus ruošia bei gamybos procese dalyvauja profesionalūs konstruktoriai ir dizaineriai. Į patalpas, kuriose numatyta įrengti nestandartinius baldus, atvykę specialistai atlieka reikalingus matavimo darbus. Tuomet su Jumis aptariame baldų funkcinius ir dizaino spendimus, padedame išsirinkti norimas baldų medžiagas, apdailos elementus bei spalvinius derinius. Galiausiai, suprojektuoti nestandartiniai baldai realizuojasi – techninius žingsnius, baldų gamybą vykdo savo srities profesionalai.

Nestandartiniai baldai gaminami dirbant su naujausia technika bei kokybiškomis medžiagomis. Moderni gamybos procesuose naudojama įranga leidžia viską atlikti itin tiksliai, kaip pageidavo klientas. Išskirtinis baldų dizainas derinamas su praktiškumu. Visiems nestandartiniams baldams ir jų komplektams suteikiama ilgalaikė garantija. UAB „Stalvita“ siekia, jog įsigiję nestandartinius baldus džiaugtumėtės jais kiekvieną dieną, o kokybė neapviltų kelis dešimtmečius.