STALVIRŠIAI - VIRTUVĖS STALVIRŠIAI


Tikriausiai daugelis sutiks, jog virtuvės interjeras turi būti įrengtas ne tik gražiai, bet ir patogiai, kad geriausiai atitiktų kiekvienos šeimos poreikius. Juk čia praleidžiama nemažai laiko tiek gaminant maistą, tiek tvarkantis. Kuo virtuvėje apdailai, baldams naudojamos medžiagos kokybiškesnės, tuo mažiau laiko reikia skirti jų priežiūrai ir remontui. Todėl svarbu pasirinkti ne tik profesionalius gamintojus, meistrus, bet ir atsižvelgti į tai, su kokiomis medžiagomis dirbama.

Corian ir Montelli medžiagos stalviršių gamyboje

Norėdami prisitaikyti ir rasti geriausią sprendimą klientams siūlome galimybę pasirinkti iš skirtingų medžiagų, naudojamų stalviršių gamybai. Mūsų įmonės siūlomi stalviršiai gaminami iš patikimų Corian ir Montelli medžiagų, pasižyminčių ilgaamžiškumu ir praktiškumu. Šios medžiagos nekenksmingos, atitinka higienos reikalavimus, kas suteikia galimybę naudoti jas santykiui su maistu. Taip pat tai reiškia patogią ir lengvą priežiūrą, kuri nereikalauja daug dėmesio, laiko.

Corian ir Montelli medžiagos itin atsparios drėgmei, todėl jos dažnai pasirenkamos ne tik virtuvės ir kitų patalpų stalviršiams, bet ir vonios apdailai. Kadangi jų paviršius neporėtas, nuo jų nesudėtinga pašalinti atsiradusius nedidelius įbrėžimus ar įtrūkimus. Gaminant tokius stalviršius naudojamos besiūlės kompozicijos, dėl ko išvengiama drėgmės patekimo ir deformacijos.

Medžiagos yra panašios, tačiau turi skirtumų, kurie lemia ir nevienodas kainas bei eksploatacijos savybes. Corian pagrindu pagamintas stalviršis bus brangesnis, kadangi lyginant su Montelli, ji atsparesnė drėgmei ir cheminių priemonių naudojimui. Montelli – pigesnė alternatyva, leidžianti šiek tiek sutaupyti, tačiau gali prireikti atidesnės priežiūros. Rengiant stalviršio projektą, visuomet siūlome geriausią rezultatą už optimalią ir užsakovui priimtiną kainą.

Mūsų siūlomi virtuvės stalviršiai ne taip greitai kaupia dulkes, todėl jei gaminate retai, neteks kasdien jų valyti. Jei gaminate dažnai – ypač aktualu pasirinkti kokybiškas medžiagas, kurios neprarastų išvaizdos dažnai jas valant. Mūsų parduodami gaminiai specialių gamybos sąlygų ir naudojamų profesionalių medžiagų pagalba nenublunka ir nesideformuoja. Todėl panorėjus atnaujinti nesusiduriama su jokiomis kliūtimis. Be to, yra galimybė stalviršius restauruoti, todėl per laiką atsiradusius mechaninius pažeidimus galima panaikinti ir gaminys bus vėl kaip naujas.

Individualių stalviršių gamybos galimybės

Stalviršius galime gaminti individualiems namams ar įvairios paskirties visuomeninėms ir komercinėms įstaigoms. Susitikus su klientu aptariama visa reikalinga informacija, numatomi integruoti baldai, technika ir sudaromas projektas, pasirenkant norimą medžiagą, jos raštą ir spalvą. Galimi įvairūs akmens, marmuro raštai ir daug spalvų variantų. Akmuo – nuo seno interjero apdailoje naudojama medžiaga, kuri nesensta ir yra nepavaldi mados tendencijoms. Klasikinis variantas net ir keičiantis madoms išlaiko savo vertę, todėl norint atnaujinti namų stilių pagal naujausias mados tendencijas, pakaks tik priderinti naujas smulkmenas.
Gaminame virtuvės, vonios stalviršius, kuriuose sumontuojama visa naudojama įranga ir technika, baldai. Siekiant geriausio rezultato stalviršius sumontuojame, taip gaudami tarsi išlietą lygų paviršių, be matomų sujungimo žymių. Stalviršis gali būti sumontuojamas ir su palangėmis, sieninėmis plokštėmis. Jo pagalba galima įrengti ir baro erdvę.
Stalviršiai sujungia visą virtuvės įrangą ir techniką: į vientisą paviršių montuojama kriauklė, čiaupas, orkaitė, įkomponuojama indaplovė. Taip sukuriant vienovės ir darnos virtuvėje įspūdį.
Mūsų siūlomi virtuvės stalviršiai puikiai suderinami su kitomis statybos medžiagomis: nerūdijančiu plienu, stiklu, natūraliu akmeniu ir medžiu, todėl kuriant interjerą harmoningai įsilies į bendrą visumą.

Stalviršis gali tapti ir pagrindiniu virtuvės ar vonios interjero akcentu, kuris sulauks daug svečių dėmesio. Bet svarbiausia, jog visas galutinis rezultatas džiugintų namų savininkus ir būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas. Todėl siūlome tik iš geriausių medžiagų pagamintus, mados tendencijoms nepavaldžius stalviršius, kurių priežiūrai neteks gaišti daugybės laiko.